Naszą specjalnością są przewozy kolejowe dla których oferujemy najlepsze stawki. Współpracujemy z portami handlowymi w których oferujemy przeładunek oraz transport towarów drogą morską. Umożliwiamy transport mieszany dla różnych środków transportu dzięki czemu jesteśmy bardzo elastyczni.

 

 

RENTRANS International Spedition Sp. z o.o w Katowicach działa na rynku transportowym od 1994 roku. W roku 2008 firma podzieliła się i weszła w skład grupy kapitałowej OT Logistics. 

Specjalizacją naszej firmy jest przede wszystkim rynek wyrobów hutniczych, jak również transport materiałów sypkich zwłaszcza węgla oraz koksu. Podczas długoletniej działalności zdobyliśmy gruntowne doświadczenie w branży transportowej i dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu optymalne i elastyczne rozwiązaniu transportowo – spedycyjne.

 


 

Jesteśmy w grupie kapitałowej OT Logistics

Zapewniamy obsługę spedycyjną transportem morskim i śródlądowym. Obsługujemy w polskich portach : Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Świnoujście.

Organizujemy przeładunki na przejściach granicznych w Terespolu, Dorohusku oraz w Medyce, wraz z pełną obsługą celną i spedycyjną.