Naszą specjalnością są przewozy kolejowe dla których oferujemy najlepsze stawki. Współpracujemy z portami handlowymi w których oferujemy przeładunek oraz transport towarów drogą morską. Umożliwiamy transport mieszany dla różnych środków transportu dzięki czemu jesteśmy bardzo elastyczni. Oferujemy transport samochodowy na własnych ciężarówkach.

 

 

RENTRANS International Spedition Sp. z o.o w Katowicach działa na rynku transportowym od 1994 roku. W roku 2008 firma podzieliła się i weszła w skład grupy kapitałowej OT Logistics. 

Specjalizacją naszej firmy jest przede wszystkim rynek wyrobów hutniczych, jak również transport materiałów sypkich zwłaszcza węgla oraz koksu. Podczas długoletniej działalności zdobyliśmy gruntowne doświadczenie w branży transportowej i dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować Państwu optymalne i elastyczne rozwiązaniu transportowo – spedycyjne.

"Zarząd Rentrans International Spedition sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach, na podstawie art. 500 § 2¹ Kodeksu spółek handlowych, udostępnia – bezpłatnie do publicznej wiadomości – uzgodniony w dniu 31 października 2017 r. plan połączenia OT Rail sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (spółka przejmująca) ze spółką  Rentrans International Spedition sp. z o.o. w Katowicach (spółka przejmowana).".

Kliknij, aby otworzyć dokument dotyczący połączenia.

 


 

Jesteśmy w grupie kapitałowej OT Logistics

ren volvo

Oferujemy transport samochodowy własny oraz obsługę spedycyjną przewozów samochodowych.

Zapewniamy obsługę spedycyjną transportem morskim i śródlądowym. Obsługujemy w polskich portach : Gdańsk, Gdynia, Szczecin, Świnoujście.

Organizujemy przeładunki na przejściach granicznych w Terespolu, Dorohusku oraz w Medyce, wraz z pełną obsługą celną i spedycyjną.